Trwają czynności mławskiej prokuratury oraz policjantów wydziału kryminalnego w sprawie posiadania i handlu narkotykami przez mieszkańca Mławy.

Policjanci przejęli narkotyki warte na rynku ponad 10 tysięcy złotych. Kryminalni określają sprawę jako rozwojową.

Mławscy kryminalni zatrzymali na ul. Dworcowej 21-letniego mieszkańca Mławy, który posiadał przy sobie dopalacze. W jego mieszkaniu, na jednym z mławskich osiedli, policjanci znaleźli i zabezpieczyli kolejne porcje handlowe dopalaczy oraz marihuanę a także wagę, służącą do porcjowania narkotyków. Wstępna wartość rynkowa zabezpieczonych środków odurzających szacowana jest na ponad 10 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu, zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Trwają czynności policji i prokuratury, sprawa ma charakter rozwojowy.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, art. 59. 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

narkotyki-1a

Motorowerzysta potracił pieszych – 2 osoby ranne.

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym ranne zostały dwie osoby – pieszy i motorowerzysta. Do zdarzenia doszło 26 sierpnia o godz. 21.00 w pobliżu Mławy, na krajowej siódemce. Uczestnicy wypadku byli od wpływem alkoholu.

motorowerzysta-1

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący motorowerem, 22-letni mieszkaniec Mławy, najechał na idących nieprawidłową stroną drogi pieszych – kobietę i mężczyznę. Piesi nie mieli żadnego elementu odblaskowego, byli nietrzeźwi. Kierujący motorowerem mężczyzna był pod wpływem alkoholu oraz prawdopodobnie środków odurzających. Pobrano mu krew do badań. W wyniku wypadku ranny został pieszy, 30 –letni mieszkaniec Mławy oraz kierujący motorowerem. Obaj zostali przetransportowani do szpitala w Mławie. Mławscy policjanci ustalają przebieg i przyczyny wypadku.

Wypadek w Konopkach – ranne 2 osoby, w tym dziecko.

Ranne dwie osoby, w tym 3-letnia dziewczyna, to wynik zdarzenia drogowego, do którego doszło 25 sierpnia o godz. 20:55 na drodze W-615 w miejscowości Konopki.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Opel Corsa, 22-letnia mieszkanka Mławy, jadąc w kierunku Mławy, uderzyła w tył pojazdu marki Toyota Yaris. Kierująca toyotą 43- letnia mieszkanka pow. mławskiego wykonywała manewr skrętu w lewo. W wyniku wypadku ranna została kierująca toyotą yaris oraz 3-letnia dziewczynka, pasażerka opla. Ranną kobietę oraz dziecko przewieziono do szpitala w Ciechanowie. Obie kierujące były trzeźwe. Trwają czynności policji.

Konopki2

Kolizja w Nosarzewie Borowym – 26.08.2017 r., godz. 16:30, kierujący samochodem marki Opel Astra 26-letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc drogą relacji Mława- Grudusk, na prostym odcinku, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna jechał sam. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. Na skutek zdarzenia jeden pas ruchu był zablokowany, ruch odbywał się wahadłowo. Zdarzenie zakończyło się mandatem dla kierującego.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy