Rozstał się z partnerką i postanowił odebrać swoje rzeczy. Chciał to zrobić nocą, jednak nie został wpuszczony do budynku, w którym wcześniej razem mieszkali. W przypływie złości zniszczył drzwi wejściowe. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mieszkaniec gminy Iłowo-Osada mieszkał razem ze swoją konkubiną w wynajmowanym domu. Para rozstała się i mężczyzna chciał odebrać swoje rzeczy z budynku. Na załatwienie tej sprawy wybrał sobie godzinę 2 w nocy, jednak nie został wpuszczony do środka. Mężczyzna wpadł w złość i uszkodził drzwi wejściowe do domu, po czym oddalił się.

W tym samym dniu nad ranem mężczyzna zadzwonił na policję informując, że kobieta nie chce wydać mu jego osobistych rzeczy. Pod wskazany adres skierowano policyjny patrol. Na miejscu podczas wyjaśniania sprawy dotyczącej nieporozumienia między Iłowianinem i jego byłą partnerką do funkcjonariuszy zgłosił się właściciel wynajmowanego domu. Mężczyzna poinformował o zniszczeniu mienia na jego szkodę. Podejrzanym okazał się obecny na miejscu 28-latek. Policjanci zatrzymali mieszkańca Iłowa do wyjaśnienia. Mężczyzna przyznał, że to on uszkodził drzwi. Oświadczył, że w czasie nocnej wizyty rzucił kamieniem w przeszklone drzwi domu, a następnie kopał w nie nogami.

W tym samym dniu (17.08.2017r.) sprawca zniszczenia drzwi usłyszał zarzut. Za chwilowy przypływ złości wyładowanej na cudzym mieniu grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy