Mławski klub sportów walki Akademia Sztuk Walk Senshi serdecznie zaprasza na nowy sezon treningowy 2017/2018. W swojej ofercie przedstawiają dla wszystkich chętnych zajęcia Taekwondo ITF oraz Kickboxingu.

Treningi odbywają się w kilku grupach wiekowych. Dla najmłodszych już od 4 roku życia oferują Happy Taekwondo Academy treningi w oparciu o zabawy ruchowe, ćwiczenia ogólnorozwojowe i elementy techniczne Taekwondo. Pozostałe dwie grupy średnia i starsza trenuje już specjalistyczny trening techniczny połączony z dobrą zabawą. W tym sezonie oferują nowość. Stworzona zostanie grupa dziecięca Kickboxingu. 

Należy nadmienić, że klub rozwija się prężnie. W poprzednim sezonie zawodnicy odnieśli wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej zdowając tytuły Mistrzów  i Vce Mistrzów Polski w Taekwondo ITF, oraz Tytuł Vce Mistrza Świata w Kickboxingu. Na organizowanych zawodach na szczeblu Mazowsza zdeklasowali rywali zdobywając najwięcej medali i pierwsze miejsce drużynowo. Wszelkie szczegóły dotyczące treningów uzyskacie pod nr tel 690046962, asw-senshi.com lub profilu na Facebooku. 

taekwondo

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy