W sobotę 12 sierpnia 2017 r., godz. 19.40, Mława, ul. Dobra doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczył 32 letni mieszkaniec pow. mławskiego – miał w organizmie ponad 1,32 promila alkoholu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący pojazdem marki Ford Fokus, po wykonaniu manewru skrętu z ul. Padlewskiego w ul. Dobra, uderzył w krawężnik chodnika doprowadzając do odbicia pojazdu w lewo a następnie uderzył w budynek sklepu spożywczego i wjechał do jego wnętrza. Znajdująca się we wnętrzu właścicielka sklepu została przewieziona do szpitala w Mławie z obrażeniami kręgosłupa i miednicy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych w KPP Mława. Trwają czynności policji.

Nietrzeźwym kierującym grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy na okres 3 lat oraz kara grzywny w wysokości od 5 tysięcy złotych.

Dobra-24-008-zmiana-40

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy