W Komendzie Powiatowej Policji w Mławie, w dniu 10 sierpnia 2017 roku, miało miejsce uroczyste pożegnanie ze służbą w Policji i przejście na zasłużoną emeryturę funkcjonariusza Wydziału Kryminalnego – asp. szt. Witolda Więckiewicza. Było ono okazją do serdecznych podziękowań i skierowania wyrazów uznania za jego 30 lat oddanej, sumiennej i efektywnej służby w Policji.
Liczne grono policjantek i policjantów, a także pracowników policji ciepło pożegnało asp. szt. Witolda Więckiewicza. Życzenia i podziękowania Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mławie nadkom. Krzysztofa Hincmana, zostały uzupełnione przez innych zebranych indywidualnie.
Witold Więckiewicz do służby wstąpił 1987 roku. Po służbie przygotowawczej od 1989 roku rozpoczął swoją pracę na terenie Mławy. Przeszedł długą drogę awansu zawodowego. Od 2006 roku był na stałe związany z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Mławie.
W 2013 roku asp. szt. Witold Więckiewicz w uznaniu za osiągnięcia zawodowe, został uhonorowany  Srebrnym Medalem „Za Długoletnią Służbę”.  
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszemu Koledze za wieloletnie wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań służbowych i życzymy zdrowia, spokoju i spełnienia najskrytszych marzeń oraz zrealizowania planów, na które nie było czasu podczas wypełniania obowiązków służbowych.

witek-014-zmiejsz-40

witek-023-zmiejsz-40

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy