Policjanci z działdowskiej drogówki pełniący służbę 27.07.2017 r. w miejscowości Iłowo-Osada około godziny 17.30 na jednej z ulic zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki BMW.

Autem kierował 50-letni mieszkaniec Warszawy. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że  mężczyzna kierował posiadając aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Za popełnione przestępstwo mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności prawnej. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W Działdowie na jednej z ulic, patrol prewencji zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę motoroweru. Mężczyzna miał problem z wysłowieniem się i czuć było od niego silną woń alkoholu. Od 35-latka pobrano próbkę krwi do badań na zawartość alkoholu i uniemożliwiono dalszą jazdę.

Mieszkaniec Działdowa odpowie najprawdopodobniej za jazdę w stanie nietrzeźwości. Oprócz utraty uprawnień do kierowania pojazdami i dotkliwej kary finansowej mężczyźnie grozi kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy