Zakończyły się policyjne działania pod nazwą „TRUCK-BUS”. Policjanci skontrolowali 31 pojazdów w tym 1 autokar, 11 samochodów ciężarowych i auta osobowe. Działania są podejmowane na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W ramach  działań „TRUCK-BUS”, które rozpoczęły się o 6.00 (26.07.2017 r.), a zakończyły późnym wieczorem, policjanci sprawdzali m.in. stan techniczny pojazdów, trzeźwość kierujących, realizację czasu pracy i odpoczynku oraz posiadane uprawnienia. W wyniku prowadzonych działań mundurowi ukarali mandatami 21 kierowców. Zatrzymali łącznie 5 dowodów rejestracyjnych pojazdu.

Celem strategicznym niniejszej akcji jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa w dziedzinie transportu drogowego oraz w zakresie przewozu osób i rzeczy. Wzmożone kontrole niewątpliwie przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy