Policjanci pod nadzorem prokuratora do rana pracowali na miejscu zdarzenia drogowego. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia ciężarówki z pociągiem osobowym relacji Olsztyn – Działdowo. Nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

03.07.2017 r. tuż przed godziną 22.00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Nibork Drugi w gminie Nidzica zderzył się samochód ciężarowy z pociągiem osobowym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący zespołem pojazdów marki Man nie zachował należytej ostrożności, wjechał na przejazd kolejowy, gdzie doszło do zderzenia z pociągiem osobowym relacji Olsztyn – Działdowo. Zarówno 40-letniemu kierowcy mana, maszyniście, jak i 25 osobom podróżującym tym pociągiem nic się nie stało. Policjanci sprawdzili również stan trzeźwości kierowców. Obaj byli trzeźwi.

s.

Na odcinku trasy Olsztyn – Działdowo nie było utrudnień w połączeniach kolejowych.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz przesłuchiwali świadków tego zdarzenia. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

s.1

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy