Interweniujący patrol policji zatrzymał mężczyznę, który chwilę wcześniej oblał łatwopalną cieczą i podpalił samochód na ul. Słowackiego w Mławie. Do zdarzenia doszło we wtorek, 27 czerwca 2017 r. o godz. 21:30.

Właścicielka podpalonego auta marki Opel Vectra, wezwała policję. Interweniujący patrol po chwili zatrzymał sprawcę. Okazał się nim 35- letni mieszkaniec Mławy. W organizmie miał ponad 3,50 promila alkoholu. Trafił do mławskiego aresztu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie

Zgodnie z Kodeksem karnym, za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni odnaleźli wartą 200 tys. złotych ładowarkę

Mławscy policjanci wydziału kryminalnego odzyskali wartą 200 tys. złotych ładowarkę teleskopową JCB. Pojazd został skradziony z magazynu na terenie gm. Radzanów.

28 czerwca  kryminalni odnaleźli skradziony pojazd  na terenie jednej z wiosek w pow. płockim. Ukryty był w opuszczonych pomieszczeniach gospodarczych. Trwają poszukiwania sprawców kradzieży, którzy nocą z 26 na 27 czerwca weszli do magazynu i  ukradli zamkniętą na fabryczne zamki ładowarkę. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy