Dwa uszkodzone auta i  ranna pasażerka, to  skutek  zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę, 24 czerwca 2017 r. o godz. 18:00,  na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Wiśniewo.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Dodge Caravan, 63-letnia mieszkanka Lublina, jadąc w kierunku Gdańska, najechała na tył stojącego na pasie ruchu samochodu marki Audi 80, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo. Audi kierował 23-letni mieszkaniec Mławy. W wyniku wypadku ranna została 23- letnia pasażerka audi. Po badaniach w szpitalu została zwolniona do domu. Trwają czynności policji.

Policja ostrzega – wśród najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych jest niezachowanie bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego. Odległość, jaką utrzymujemy od pojazdu przed nami, powinna pozwolić na wykonanie bezpiecznego manewru.  

wypadek1

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy