Mławska policja ustala szczegółowo przebieg i przyczyny wypadku drogowego, w którym ranna została 8-letnia dziewczynka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, dziecko wybiegło na drogę zza szkolnego autobusu, wprost pod nadjeżdżający samochód.

Do zdarzenia doszło 21 czerwca 2017 r., o godz. 12:30 w pobliżu przystanku autobusowego w Niegocinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 8- letnia dziewczynka wybiegła na drogę zza stojącego na przystanku autobusu, wprost pod jadący od strony Niegocina samochód marki Nissan Navara. Nissanem kierowała 45- letnia mieszkanka pow. mławskiego. Ranne dziecko, zostało przewiezione do szpitala w Ciechanowie. Kierująca nissanem kobieta była trzeźwa.

Policja apeluje do rodziców i opiekunów o zwiększenie nadzoru nad dziećmi, korzystającymi z komunikacji publicznej ale także o przypominanie dzieciom zasad bezpieczeństwa na drodze.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy