Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie zaprasza dzieci na wakacyjne zajęcia. W bogatym harmonogramie można znaleźć liczne zabawy, konkursy oraz spotkania z literaturą i sztuką.

Z okazji 60. urodzin Misia Uszatka biblioteka ogłosiła konkurs na najpiękniejszą ilustrację z tą sympatyczną postacią. Prace można składać w oddziale dla dzieci do 30 sierpnia 2017 r. O nagrody mogą powalczyć także miłośnicy czytania. Dla nich, jak co roku, MBP przygotowała konkurs na najaktywniejszego czytelnika lata. Zwycięzcami zostaną ci, którzy od 10 lipca do 30 sierpnia 2017 r. przeczytają najwięcej książek.

Wakacje z biblioteką to jednak nie tylko interesujące konkursy. Latem oddział dla dzieci oraz filie nr 1 i nr 2 zapraszają m.in. na środowe zajęcia dla najmłodszych (w programie malowanie, rysowanie, czytanie bajek i wierszy, oglądanie bajek i gry planszowe), zabawy integracyjne pod hasłem „Wesołe wakacje” i zajęcia literacko-plastyczne „Ja też potrafię napisać i ilustrować książkę”. W tym roku MBP włącza się także w akcję Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie „Wakacje z Maxem” – w każdy czwartek lipca w różnych miejscach Mławy będą organizowane zajęcia kulturalne, sportowe, rozrywkowe i profilaktyczne.

PDF: Wakacje z biblioteką

konkurs

konkurs1

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy