W związku z budową kanalizacji sanitarnej na terenie aglomeracji Mława, kierowcy i piesi mogą się spodziewać na niektórych ulicach Mławy utrudnień w ruchu. Prosimy o ostrożność i cierpliwość.

Obecnie prace trwają na ulicach Grudkowskiego, Altera, Jasińskiego i Cmentarnej, wkrótce zaś rozpoczną się na Pużaka i dalszym odcinku Altera (obszar A8). Każda z tych ulic jest przejezdna – występują jedynie lokalne zwężenia jezdni.

W czwartek 1 czerwca 2017 r. rozpoczęto prace w ulicach Poziomkowej (obszar A3) oraz Napoleońskiej i Nowej (obszar A7). W dwóch ostatnich budowa kanalizacji sanitarnej będzie przebiegać w wykopie otwartym na części szerokości nawierzchni jezdni i poboczy. Dla pieszych zostaną wykonane przejścia poprzeczne przez ulice. Teren jest odpowiednio zabezpieczony i oznakowany.

Z uwagi na to, że roboty będą prowadzone przy krawędzi jezdni oraz może zaistnieć konieczność komunikacji technologicznej, projektuje się jednostronne zwężenie jezdni na odcinkach o maksymalnej długości 50 m.

Prawdopodobne są także krótkotrwałe zajęcia całej szerokości pasa drogowego – wówczas wykonawca może wprowadzić ręczne sterowanie ruchem. O utrudnieniach będziemy informować na bieżąco. Uczestników ruchu prosimy o ostrożność i przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Źródło:UMM

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy