Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia rowerzysty. 13-letni cyklista w drodze do szkoły został potrącony przez samochód osobowy. Nieprzytomnemu chłopcu pierwszej pomocy udzielali będący na miejscu policjanci. W stanie ciężkim został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Olsztynie. Droga była całkowicie zablokowana. Utrudnienia w ruchu trwały przez 3 godziny.

31.05.2017 r. około godz. 7:30 rano nidzicki oficer dyżurny otrzymał informację o potrąceniu chłopca na drodze Janowiec Kościelny – Nowa Wieś w gminie Janowiec Kościelny. Na miejsce został wysłany patrol ruchu drogowego. Będący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że wyjeżdżający z drogi podporządkowanej rowerzysta nie upewnił się co do możliwości wykonania tego manewru, wjechał na jezdnię i został potrącony przez jadącego seata. Policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce zdarzenia udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu 13-latkowi i byli przy nim do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

Nieprzytomnego nastolatka przetransportowano Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpital Dziecięcego w Olsztynie.

Droga na trasie Janowiec Kościelny – Nowa Wieś była zablokowana przez 3 godziny, do czasu zakończenia czynności wykonywanych przez grupę dochodzeniowo – śledczą. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy