Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, na drodze Bartki – Szkudaj gm. Kozłowo. Kierujący jednośladem uderzył w drzewo. Nieprzytomnego mężczyznę przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Policjanci sprawdzają czy kierowca był trzeźwy.

28 maja 2017 r. o około godz. 12.00 oficer dyżurny nidzickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motorowerzysty. Będący na miejscu policjanci ustalili, że na drodze Bartki – Szkudaj gm. Kozłowo kierujący motorowerem, na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo.  

Nieprzytomnego 53-letniego mieszkańca powiatu ostródzkiego z obrażeniami klatki piersiowej oraz głowy przetransportowano Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Olsztynie. Funkcjonariusze zabezpieczyli próbkę krwi pod kątem sprawdzenia stanu trzeźwości kierowcy.  

Teraz funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy