Maciej Więckowski 1,5 roku temu nie powiedział ostatniego słowa w tańcu towarzyskim. Taniec i muzyka w jego życiu były od dziecka i stały się jego pasją. Pod koniec 2016 roku ponownie zaczął trenować z nową partnerką – Adrianną Głowacką. Obecnie tańczy w klubie “Black Dance “ w Gdańsku. Para potrzebowała niewiele czasu,  aby startować na turniejach i zdobywać trofea.

Maciej z Adą zaczęli startować w połowie marca 2017 r. od początku stając na podium. Pierwszy ich turniej był w Ełku gdzie zdobyli  1 miejsce, następny (Rumia – 3 miejsce), Tczew – 1 miejsce, Ostróda – 1 miejsce. Ostatni turniej na jakim zatańczyli odbył się w Suszu. Turniej był zwieńczeniem ich pracy ponieważ nie dość, że stanęli na najwyższym stopniu to jednogłośnie otrzymali od wszystkich sędziów same 1 miejsca, za co zdobyli najwyższą klasę krajową “A” w tańcach latynoamerykańskich.

taniec2

Maciej w ostatnim czasie nie tylko odnosił sukcesy w tańcu ale również w muzyce: od kilku lat na największych składankach z muzyką taneczną możemy znaleźć Jego utwory. Na ostatnich Mistrzostwach Świata w tańcu towarzyskim wśród największych tanecznych orkiestr znajdowała się również jego muzyka.

19 maja 2017 r. w niemieckiej wytwórni zostanie wydana Jego autorska płyta z muzyką do tańców latynoamerykańskich “Latin Vision”. To jego bardzo duże osiągnięcie.

Życzymy dalszych sukcesów.

taniec

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy