Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, w którym uczestniczył pojazd do przewozu bydła. Kierujący iveco uderzył w drzewo, a z uszkodzonego pojazdu wydostały się cielaki. W zdarzeniu tym ucierpiała jedna osoba, która została przewieziona do szpitala. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnym.

27.04.2017 r. kilka minut po godz. 13:00 na odcinku drogi Nidzica – Napiwoda doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Iveco podczas manewru wyprzedzania nie upewnił się co do możliwości jego wykonania, w wyniku czego uderzył w pojazd wyprzedzający go marki Land Rover, a następnie w drzewo. W wyniku tego zdarzenia ucierpiał pasażer iveco, który doznał ogólnych obrażeń. Został przetransportowany do nidzickiego szpitala, gdzie udzielono mu niezbędnej pomocy medycznej.

W skrzyni ładunkowej iveco, przewożone były cielęta, które po zdarzeniu wydostały się z uszkodzonego pojazdu. Dzięki pomocy strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Nidzicy zwierzęta zostały wyłapane i oddane pod opiekę będącego na miejscu lekarza weterynarii. Niestety jedno ze zwierząt nie przeżyło tego zdarzenia drogowego.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, 25-letni kierowca został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

cielak

cielak2

cielak1

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy