Urząd Miasta Mława zgłosił w Komendzie Powiatowej Policji w Mławie możliwość popełnienia oszustwa przez Dominika Stanisławskiego, redaktora naczelnego „Invest 4 Energy” On przesyła do mediów oświadczenie.

Zrzut informacji ze strony Urzędu Miasta Mława oraz oświadczenie poniżej…

Burmistrz-invest

                                                                                                                                            Olsztyn, 14 marca 2017 r.

Do wiadomości:

Urząd Miasta Mława

Komenda Powiatowa Policji w Mławie

Jarosław Trześniewski – Kwiecień

Reklamodawcy katalogu „Mława i okolice”

Oświadczenie

W związku z pojawiającymi się od kilku dni pomówieniami i nieprawdziwymi informacjami na mój temat oraz działalności Wydawnictwa  Invest 4 Energy, którego jestem właścicielem informuję, że rozważam wystąpienie na drogę sądową w stosunku do osób, które są za to odpowiedzialne.

Informuję wszystkich zainteresowanych, że od lipca 2016 r. pracuję nad wydaniem katalogu dotyczącego Mławy i okolic. Poparcie, które uzyskałem od Burmistrza Mławy wynikało wyłącznie z bogatego portfolio, które przez dwadzieścia kilka lat mojej pracy redaktorskiej udało mi się zgromadzić. Zaznaczam, że Urząd Miasta nie zaangażował w wydawnictwo najmniejszych środków finansowych, które pochodzą wyłącznie od zainteresowanych zamieszczeniem oferty reklamowej firm. Zbieranie ofert i przygotowywanie projektów kosztowało  kilka miesięcy ciężkiej pracy. Termin wydania albumu przewidziany był rzeczywiście na koniec stycznia 2017 r., jesteśmy więc półtora miesiąca spóźnieni – jednak wynika to głównie z tego, że tylko około 30% reklamodawców nadesłało w określonym w zamówieniu terminie dwóch tygodni składowe części do stworzenia projektu.  Pomimo to katalog ukaże się na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku.

Z publikacji internetowych miejscowych portali dowiedziałem się o cofnięciu poparcia przez Urząd Miasta oraz rzekomym podejrzeniu popełnienia przez moje Wydawnictwo oszustwa oraz nierzetelności. Tego rodzaju zarzuty są zupełnie nieuprawnione i godzą w moje dobre imię, narażając jednocześnie na wymierne straty materialne.

Pomimo wielu prób spotkania i rozmowy z Panem Burmistrzem w ciągu ostatnich dni – nie umożliwiono mi takowego. Od Pani Rzecznik usłyszałem, że – cytuję – niezręcznie – dla Urzędu byłoby pomóc w sprawie wydania katalogu, czyli przekazać materiały promocyjne (nieodpłatnie) i zamieścić kilka zdań informacji o kończonym wspólnie projekcie.

Na koniec – dziękuję wszystkim za współpracę, pomoc i zrozumienie. W tej chwili zaangażowałem już wszystkie środki i czas, żeby nasz wspólnie tworzony album mógł ukazać się za kilka tygodni.

Z poszanowaniem,

Dominik Stanisławski

E-mail: kancelariamedia@gmail.com
Wydawnictwo  „Invest 4 Energy”
NIP 554-220-21-39  REGON 141078903

Źródło:UMM/D.Stanisławski

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy