W dniu 03.12.2016 r. Adam Cichocki zawodnik klubu Akademia Sztuk Walk Senshi stał się podwójnym srebrnym medalistą Pucharu Europy w Kickboxingu Mazovia International Cup w Tarczynie. Adam startował w dwóch konkurencjach Light Contactu kat. Junior-75kg i w obydwu udało mu się wywalczyć drugie miejsca przegrywając po wyrównanych walkach w finale.

Adam Cichocki na co dzień jest uczniem Akademickiego Centrum Kształcenia w Mławie o profilu wojskowym. Trenuje Kickboxing od dwóch lat pod okiem trenera Tomasza Nowosielskiego, który w klubie Senshi zajmuje się sekcją Kickboxingu. Ponadto w zawodach brali udział zawodnicy Jakub Chłosta zajmując 4 miejsce w walkach Light Contact kat. Kadet-70 kg oraz Kacper Marciniak, który w walkach Semi Contact odpadł w ćwierćfinałach. Jakub i Kacper trenują na co dzień w sekcji Taekwondo ITF klubu Senshi pod okiem Artura Możdżonka.

W zawodach brało udział kilkuset zawodników z kilku krajów Europy. Mazovia Cup w Tarczynie to największy turniej sztuk walk w Polsce. Zawody odbyły się pod patronaten ogólnopolskiej kampanii społecznej „Łączy nas sport nie narkotyki”, której klub Senshi jest przedstawicielem na północnym Mazowszu. Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi Taekwondo i Kickboxingu.

senshi

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy