26 – 27 listopada 2016 roku odbędą się II Mistrzostwa Chorągwi Mazowieckiej ZHP w Halowej Piłce Siatkowej „REKINY SIATKÓWKI” w Mławie.

Zawody organizowane przez Hufiec ZHP Mława, rozegrane zostaną w Mławskiej Hali Sportowej. W tegorocznej edycji wezmą udział harcerze m.in. z Żuromina, Ciechanowa, Łodzi, Olsztyna oraz Kętrzyna. Hufiec ZHP Mława będą reprezentowały drużyny: w kategorii OPEN – zespół o nazwie Rekiny Siatkówki oraz w kategorii ŻEŃSKIEJ – Sardynki Siatkówki.

W tym roku zostały przygotowane turnieje nocne. Wśród nich cieszący się dużym zainteresowaniem siatkokozak oraz gra w siatkonogę. Imprezę uświetni wizyta popularnej maskotki – Sharkiego.

Współorganizatorem kolejnej edycji Mistrzostw jest Mławska Hala Sportowa.

Zapraszamy do wspólnego dopingu i świetnej zabawy w harcerskiej atmosferze – Komendant Mistrzostw  phm. Tomasz Wiśniewski.

Program wydarzenia

26.11 (SOBOTA) 
10:00 Inauguracja Mistrzostw (MHS)
10:10 Losowanie grup
10:30 Mecze grupowe
16:00 Ćwierćfinały

17:00 Półfinały
21:00 Gry dodatkowe

27.11 (NIEDZIELA)           

9:00 Mecz o trzecie miejsce
11:00 Mecz finałowy  
13:00 Mecz pokazowy
14:30 Zakończenie Mistrzostw

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy