W dniach 12-13 listopada 2016 r. w Gogolinie pod Opolem, odbyły się Mistrzostwa Polski w 10-ciu tańcach (do których zaliczamy tańce standardowe i latynoamerykańskie).

W mistrzostwach uczestniczyli Bartosz Bojarki i Karolina Stryjewska (aktualni mistrzowie okręgu mazowieckiego w tańcach standardowych i vice mistrzowie w tańcach latynoamerykańskich). Bartek i Karolina po całodniowych zmaganiach z parami reprezentującymi kluby z całej Polski zajęli znakomite 7 miejsce na 27 startujących par i tym samym zostali 7-mą parą w Polsce w swoje kategorii wiekowej. Warto wspomnieć, że jako jedyna para z Okręgu Mazowieckiego uplasowała się tak wysoko. To ogromny sukces mławskiej młodzieży.   

taniec2
Bartek i Karolina na stałe mieszkają w Mławie, ale reprezentują warszawski klub taneczny ELITE DANCE, gdzie trenują pod okiem pani Joanny Grudzień. Swój czas dzielą między nauką w mławskim gimnazjum,  szkoleniami w Warszawie oraz treningami w Mławie. Po ich stronie wymaga to dużego poświęcenia i dobrej organizacji czasu jak również zaangażowania rodziców. Takie podejście musi owocować sukcesami czego dowodem są ich ostanie wyniki. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

taniec

taniec1

Źródło:Jacek Stryjewski

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy