Z radością donosimy o pierwszym w nowym sezonie starcie naszych reprezentantów podczas Mistrzostw Okręgu Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz Otwartego Pucharu Okręgu Mazowieckiego PTT.

W turnieju pucharowym w kat. 14-15 D w tańcach standardowych Michał Baran – Aleksandra Walczak zajęli 6 miejsce i 7 w tańcach latynoamerykańskich, Jakub Żelik – Iza Wydurska startujący w kat. 12-13 kl. E zajęli 5 miejsce w kombinacji, Artur Szumacher – Katarzyna Welenc w kategorii 14-15 kl. C 3 ST stanęli na 3 stopniu podium. 2 nasze pary rywalizowały też Mistrzostwach Okręgu, w kategoriach OPEN, i tak Artur z Kasią startujący w tańcach latynoamerykańskich w kat. 14-15 latków zajęli 4 miejsce, natomiast Szymon Zakrzewski – Julia Giesek reprezentujący nas w kat. 16-18 latków stanęli obok podium w tańcach standardowych (4 miejsce), za to w tańcach latynoamerykańskich zdobyli tytuły II wicemistrzów Okręgu Mazowieckiego PTT na rok 2016 (3 miejsce). Sezon startów dobrze się rozpoczął i mammy nadzieję, że to dopiero początek sukcesów. Przed tancerzami jeszcze wiele startów do końca roku kalendarzowego, m.in. 22.10 w Mławie – XIV MŁAWA OPEN – Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT oraz seria Mistrzostw Polski w różnych stylach tanecznych. Otwarcie nowej siedziby naszego klubu i nieograniczony dostęp do sali treningowej oraz poszerzona oferta treningowa, m.in. balet klasyczny i taniec jazzowy z pewnością spowodują lepsze przygotowanie obecnych i przyszłych reprezentantów Mławy.

Fotorelacja

Źródło:Bartłomiej Szarżanowicz

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy