Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury w sprawie tragicznego wypadku, w którym zginęło 4-letnie dziecko. Do zdarzenia doszło 19 lipca 2016 r. o godz. 18:00,  na drodze relacji Bońkowo Kościelne – Syberia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Audi 80, 23-letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc w kierunku miejscowości Syberia, podczas manewru wymijania, na łuku drogi, samochodu marki Skoda Octavia, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, następnie na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Podczas manewru wymijania nie doszło do zderzenia się  pojazdów. Kierujący audi mężczyzna przewoził na przednim siedzeniu pasażera, w foteliku ochronnym, swojego 4- letniego synka. Dziecko doznało licznych obrażeń ciała i zmarło na miejscu wypadku. Służby ratunkowe powiadomił kierujący  skodą świadek zdarzenia.  Kierowca audi został przewieziony do szpitala w Mławie, był trzeźwy. Po udzieleniu mu pomocy medycznej, wyszedł do domu. Policja i prokuratura ustalają szczegółowo przebieg  oraz wszelkie  przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy