Jeszcze tego lata mieszkańcy Mławy będą mogli skorzystać z nowej plenerowej siłowni. Towarzystwo Budownictwa Społecznego planuje ją ulokować na miejskiej działce u zbiegu ulic Napoleońskiej i ks. Mariana Czapli. Dodatkowo powstanie tam osiem miejsc parkingowych.

Siłownia będzie przypominała tę funkcjonującą obecnie przy mławskim stadionie. Na powierzchni 150 m kw. zostanie wyłożona kostka betonowa, na niej zaś pojawi się sześć urządzeń: orbitrek, wioślarz, biegacz, stanowisko do wyciskania siedząc, twister i motyl. W sobotę 25 czerwca podpisano umowa z wykonawcą inwestycji, który ma miesiąc na przygotowanie wspomnianego sprzętu do instalacji. Na początku sierpnia urządzenia powinny już zostać zamontowane na wskazanym placu. Z siłowni będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy Mławy.

Źródło:UMM

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy