Zapraszamy do obejrzenia foto oraz wideorelacji ze spektaklu operetkowego (4 czerwca 2016 r.) Gondolierzy albo król Baratarii zagranego przez uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie. 

Gondolierzy cz.1

Gondolierzy cz.2

Spokojne i beztroskie życie weneckich braci gondolierów Marco i Giuseppe Palmierich zmienia się gdy w czasie zabawy ulicznej losują sobie żony a chwilę potem dowiadują się,że nie są braćmi a jeden z nich dodatkowo jest następcą tronu Baratarii i ma już żonę poślubioną mu w niemowlęctwie. Oczekując na rozwiązanie zagadki obaj zaczynają sprawować rządy w Baratarii,do której przybywa poślubiona następcy tronu Casilda, która też skrywa przed światem i rodzicami, Księstwem Plaza Toro, pewien miłosny sekret. Jak to bywa w operetkach wszystko szczęśliwie się kończy.

Fotorelacja Gondolierzy

Reżyseria: Michał Gogolewski

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy