W sobotę 07.05.2016 r., odbyła się XIV edycja Pucharu Polski BJJ. Wystartowało czworo naszych zawodników. Jako pierwszy w kategorii juniorów wystąpił Adam Pacuszka który niestety przegrywa walkę i traci szansę dalszej rywalizacji.

Kolejny startujący zawodnik to Robert Wodzyński który dość szybko i pewnie pokonuje reprezentanta Poznańskiej Akademii Gold Team duszenie kimonem i awansując tym samym do finału.

W finale niestety przegrywa poprzez dźwignię na rękę z zawodnikiem ze Szczecina. Mamy srebro w tej kategorii purpury +100,5 kg!!! Kolejnym zawodnikiem wychodzącym na mate jest Gracjan Gołębczyk który w bardzo dobrej i wyrównanej walce przegrywa na punkty decyzją sędziów. Jako ostatni w turnieju zawalczył Konrad Wodowski który w swojej kategorii miał ponad 40 zawodników. Po wielu emocjonujących walkach dochodzi do walki o medale gdzie niestety nieznacznie przegrywa. Brawa za determinacje i serce do walki Konrad!!!

Gratulacje dla medalisty Roberta i dla juniorów którzy zdobyli cenne doświadczenie!!! Ogromne podziękowania dla trenera Michała Wodowskiego i chłopaków z klubu za ogromny wkład w przygotowanie do zawodów!!! HUSARIA !!!

Husaria

Źródło:Paweł Ziemlewicz

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy