Ponad 3 tysiące zabezpieczonych porcji handlowych narkotyków oraz dwie zatrzymane osoby podejrzane o handel narkotykami, to efekt działań mławskich kryminalnych we współpracy z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KWP zs. w Radomiu. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to kwota prawie 170 tys. zł.

Wspólna akcja mławskich i mazowieckich policjantów przeprowadzona pod koniec ubiegłego tygodnia, to efekt wcześniej prowadzonych ustaleń operacyjnych.

Policjanci odnaleźli i zabezpieczyli w jednym z mieszkań na terenie Mławy ponad 2 tysiące porcji handlowych amfetaminy oraz ponad 1100 porcji mefedronu. Zatrzymano dwie osoby podejrzewane o handel i posiadanie znacznych ilości narkotyków. To 38-letni mężczyzna i 27-letnia kobieta, mieszkańcy Mławy. 

W piątek Sąd Rejonowy w Mławie zdecydował o aresztowaniu zatrzymanego mławianina na 2 miesiące. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Zatrzymana kobieta usłyszała zarzuty handlu i posiadania narkotyków. Trwają czynności policji i prokuratury.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy