Mławska policja poszukuje sprawców, którzy okradli starsze małżeństwo. Przestępcy podawali się za pracowników socjalnych.

Do zdarzenia doszło 1 grudnia  2015 r., około godz. 15:00 w miejscowości Sułkowo Polne, gm. Strzegowo. Jak wynika z ustaleń, 81- letni senior oraz jego 73- letnia żona, wpuścili do domu dwóch nieznanych mężczyzn, którzy podali się za pracowników pomocy społecznej.

W trakcie rozmowy z domownikami, odwrócili ich uwagę i ukradli przechowywane w domu pieniądze.  Sprawcy kradzieży to mężczyźni w wieku ok. 40 lat o ciemnej karnacji. Trwają czynności policji.

Policja apeluje do starszych osób o kategoryczne przestrzeganie zasady, by nie wpuszczać do domu nikogo obcego. Ważne jest także, by rodziny osób starszych przypominały im o zagrożeniu i często upominały przed wpuszczaniem do domu kogoś obcego.    

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy