Mławska policja ustala przyczyny i przebieg wypadku w którym poważnie ranny został młody motocyklista. Mężczyzna był nietrzeźwy, w organizmie miał ponad 1,80 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 4 lipca 2015 r. ok. godz. 16.20 na drodze krajowej nr 7 w Pepłowie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący motocyklem marki Yamaha, 24 – letni mieszkaniec Nidzicy, na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem, zjechał na prawe pobocze a następnie  do rowu. Młody motocyklista został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej.  W organizmie miał ponad 1,80 promila alkoholu. Trwają czynności policji.

policja

  1.   Nastolatka  zatruła się dopalaczami.

Trwają czynności mławskiej policji w spawie zatrucia 17- letniej mieszkanki pow. mławskiego. Dziewczyna wzięła prawdopodobnie dopalacze, które ktoś jej udostępnił.

Ojciec dziewczyny powiadomił pogotowie i policję. 17-latka z objawami zatrucia oraz  halucynacjami trafiła do szpitala w Mławie. Znaleziono  przy niej dwie torebki z substancjami, które zostaną wysłane do szczegółowych  badań. Wszystko jednak wskazuje na to, że są to niebezpieczne dla zdrowia  a nawet życia dopalacze, które nastolatka dostała podczas wyjazdu ze znajomymi. Do zdarzenia doszło nocą z 5 na 6 lipca w miejscowości Strzegowo. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Policja apeluje do rodziców o zwiększenie nadzoru nad dziećmi i młodzieżą podczas wakacji. Warto zainteresować się z kim i gdzie syn lub córka spędza wolny czas oraz wyznaczyć konsekwentne zasady rodzicielskiego nadzoru.

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy