W miniony piątek, 27 marca 2015 r odbyła III edycja Mławskiej Ligii Pływackiej. Jest to pierwsza z trzech tegorocznych rund. Na krytej pływali rywalizują dzieci i młodzież, praktycznie ze wszystkich szkół naszego miasta.

Głównym celem Ligii jest szukanie, nowych, pływackich talentów oraz promocja tak uniwersalnej dla każdego wieku dyscypliny sportowej. 

Wyniki I rundy III edycji Mławskiej Ligi Pływackiej

25 dowolnym dziewcząt

Rocznik 2008

1) Kaja Kamińska 34,10

2) Amelia Butryn 40,37

3) Adrianna Świderska 43,52

Rocznik 2007

1) Zuzanna Szynkiewicz 26,08

2) Zuzanna Gruszewska 27,62

3) Aeksandra Krajewska 27,82

4) Zofia Dąbrowska 32,69

5) Blanka Karol 32,81

6) Gabriela Rychcik 38,49

7) Bogumiła Wisniewska 38.01

8) Zuzanna Watenborska 39,16

9) Lena Dąbrowska 45,46

10) Nadia Kołomańska 50,43

Rocznik 2006

1) Julia Błażkiewicz 21,00

2) Aleksandra Ogrodzińska 21.06

3) Gabrysia Szczepkowska 22,51

4) Izabela Czaplicka 23,53

5) Maja Lipińska 24,67

6) Maja Chlastosz 24,91

7) Aleksandra Olszewska 25,30

8) Julia Grochowska 27,21

9) Aleksandra Jakubowska 28,31

10) Patrycja Bielińska 34,34

Rocznik 2005

1) Oliwia Żebrowska 18,45

2) Marysia Gumowska 19,19

3) Amelia Gniadek 22,77

4) Zuzanna Besser 27,16

5) Antonina Tyl 27,56

6) SEO-JIN PARK 27,98

7) Zuzanna Piotrowska 31,18

8) Kinga Banaś 32,81

9) Daria Błachowiak 38,19

10) Zuzanna Rychcik 44,15

25 dowolnym chłopców

Rocznik 2008

1) Aleksander Orkwiszewski 32,29

2) Patryk Kaliszewski 39,24

Rocznik 2007

1) Bartosz Rybczyński 23,31

2) Wiktor Gralewicz Radzki 28,15

3) Filip Domeradzki 31,24

4) Kamil Karsznia 32,54

5) Antoni Salomon 33,18

Rocznik 2006

1) Dominik Osik 18,65

2) Jan Sowiński 18,97

3) Bartłomiej Kozieł 19,71

4) Konrad Hincmanowski 24,59

5) Jan Sledziński 26,59

6) Jakub Korytowski 28,20

7) Przemek Siwek 37,78

8) Oliwier Zalewski 47,48

9) Bartosz Kuchar 47,61

Rocznik 2005

1) Tymoteusz Łoboda 16,21

2) Alex Kowalski 16,47

3) Mateusz Powązka 19,15

4) Aleks Sidwiński 20,80

5) Mikołaj Wojtkowski 21,10

6) Adam Szulc 23,33

7) Nikolas Kołomański 23,59

8) Patryk Rutyna 24,79

9) Bartłomiej Dymczyk 28,12

25 klasycznym dziewcząt

Rocznik 2007

1) Zuzanna Szynkiewicz 29,20

2) Aleksandra Krajewska 34,26

3) Bogumiła Wisniewska 39,88

Rocznik 2006

1) Ola Olszewska 25,20

2) Aleksandra Ogrodzińska 25,88

3) Izabela Czaplicka 28,95

4) Maja Lipińska 30,37

5) Nadia Tomczak 35,18

Rocznik 2005

1) Kalina Ossowska 23,56

2) Marysia Gumowska 25,94

3) Zuzanna Besser 28,47

4) Julia Łyczek 28,75

5) Aleksandra Hausman 32,06

25 klasycznym chłopców

Rocznik 2007

1) Maciej Szulc 38,21

Rocznik 2006

1) Dominik Osik 24,55

2) Jan Sowiński 26,53

3) Jakub Korytowski 31,80

4) Mateusz Pawłowski 34,92

Rocznik 2005

1) Alex Kowalski 21,78

2) Krzysztof Korytowski 26,95

3) Mateusz Paczesny 37,60

25 grzbietowym dziewcząt

Rocznik 2008

1) Amelia Butryn 31,38

2) Kaja Kamińska 39,88

3) Adrianna Świderska 52,15

Rocznik 2007

1) Gabriela Rychcik 33,15

2) Zofia Dabrowska 35,37

3) Anna Siemianowicz 35,61

4) Zuzanna Gruszewska 36,57

5) Kornelia Żak 39,28

6) Zuzanna Watenborska 40,84

7) Nadia Kołomańska 41,12

Rocznik 2006

1) Julia Błażkiewicz 25,46

2) Aleksandra Jakubowska 26,64

3) Nadia Tomczak 27,16

4) Maja Chlastosz 27,72

5) Gabrysia Szczepkowska 27,74

6) Patrycja Bielińska 33,89

Rocznik 2005

1) Kalina Ossowska 20.84

2) Oliwia Żebrowska 22,44

3) Amelia Gniadek 27,46

4) Julia Łyczek 27,57

5) Zuzanna Rychcik 27,60

6) Zuzanna Besser 28,12

7) Kinga Banaś 29,12

8) Aleksandra Hausman 29,98

9) Zuzanna Piotrowska 30,44

10) SEO-JIN PARK 30,95

11) Antonina Tyl 31,28

12) Julia Duchna 37,06

13) Oliwia Brzozowska 37,08

25 grzbietowym chłopców

Rocznik 2008

1) Aleksander Orkwiszewski 34,53

2) Patryk Kaliszewski 34,65

3) Marcel Bużycki 34,87

Rocznik 2007

1) Filip Domeradzki 27,99

2) Szymon Lenga 28,47

3) Maciej Szulc 30,52

4) Olaf kołodziński 33,15

5) Wiktor Woznicki 35,12

6) Antoni Salomon 36,29

7) Wiktor Gralewicz Radzki 37,98

8) Kamil Karsznia 39,31

Rocznik 2006

1) Bartłomiej Kozieł 23,97

2) Konrad Hincmanowski 26,34

3) Bartosz Dzięgielewski 29,96

4) Mateusz Pawłowski 33,28

5) Oliwier Zalwski 51,04

Rocznik 2005

1) Tymoteusz Łoboda 20,49

2) Mateusz Powązka 21,53

3) Aleks Sidwiński 25,51

4) Adam Szulc 26,03

5) Jakub Pruszyński 26,11

6) Nikolas Kołomański 27,57

7) Krzysztof Karbowski 27,69

8) Mikołaj Wojtkowski 28,09

9) Mateusz Paczesny 28,90

50 dowolnym dziewcząt

Rocznik 2004

1) Nikoleta Bergolc 41,84

2) Sylwia Rząp 43,10

3) Natalia Ciesielska 46,12

4) Kamila Grzegorzewska 51,20

5) Karolina Bielska 51,44

6) Julia Grabowska 54,86

7) Natalia Cieszkowska 1:01,21

8) Natalia Krystkiewicz 1:01,71

9) Martyna Gruca 1:03,25

10) Maja Kamińska 1:11,41

11) Gabrysia Wiśniewska 1:14,18

12) Dagmara Wroniszewska 1:16,62

Rocznik 2003

1) Zuzanna Domeradzka 37,20

2) Aleksandra Jędrusik 38,07

3) Zuzanna Kuskowska 43,12

4) Wiktoria Witkowska 1:05,62

Rocznik 2002

1) Maria Dusza 42,36

2) Andżelika Czerwińska 46,71

3) Malwina Żurawska 54,60

Rocznik 2001

1) Natalia Rybczyńska 36,99

2) Oliwia Choroś 37,12

3) Magda Szemplińska 49,77

Rocznik 2000

1) Maja Buzycka 31,79

Rocznik 1999

1) Aleksandra Kowalska 29,72

2) Natalia Kowalczyk 37,85

3) Ola Krajewska 41,23

Rocznik 1998

1) Ilona Wiśniewska 31,56

50 dowolnym chłopców

Rocznik 2004

1) Tomasz Murawski 36,85

2) Jakub Czupryn 41,02

3) Kamil Grzegorzewski 54,21

4) Maciej Olech 1:14,00

5) MikołajKubis 1:25,16

Rocznik 2003

1) Karol Skowroński 45,72

2) Miłosz Skowyrski 46,15

3) Dominik Marlęga 47,06

4) Krystian Dłubisz 47,63

5) Mateusz Gęsiak 51,32

6) Mateusz Cichocki 1:03,59

Rocznik 2002

1) Jakub Szczepański 31,13

2) Jan Szczerbowicz 35,92

3) Mikołaj Kotkiewicz 38,34

4) Bartosz Kowalski 40,71

5) Jan Gołębiewski 53,81

6) Mateusz Król 56,53

7) Aleks Jarzębski 1:13.34

Rocznik 2001

1) Witek Grzybowski 33,29

2) Mateusz Ludwiczak 33,36

Rocznik 2000

1) Bartosz Szczepański 26,72

2) Max Kowalski 27,57

3) Fabian Siemianowski 29,56

Rocznik 1999

1) Olgierd Kowalski 33,40

2) Karol Stecz 36,37

3) Sebastian Szempliński 37,61

4) Kacper Jędrzejewski 41,71

Rocznik 1998

1) Jakub Jaworski 26,19

Rocznik 1997

1) Dawid Kucharczyk 38,61

Rocznik 1996

1) Karol Krajewski 25,48

PK Tymoteusz Łoboda rocznik 2005 – 36,60

50 klasycznym dziewcząt

Rocznik 2004

1) Kamila Grzegorzewska 51,68

2) Natalia Krystkiewicz 52,01

3) Martyna Gruca 1:06,63

4) Maja Kamińska 1:19,09

5) Gabrysia Wisniewska 1:39,40

Rocznik 2003

1) Paulina Butryn 41,81

2) Aleksandra Jędrusik 45,17

3) Zuzanna Domeradzka 46,28

Rocznik 2002

1) Ania Powązka 46,86

2) Maria Dusza 54,19

3) Maja Jarzębska 56,42

4) Andżelika Czerwińska 57,89

5) Amelia Kruk 1:00.68

Rocznik 1999

1) Ania Koronowska 46,31

2) Ola Krajewska 50,11

3) Julia Kuskowska 53,36

4) Natalia Kowalczyk 54,96

Rocznik 1998

1) Kasia Jaworska 49,29

50 klasycznym chłopców

Rocznik 2004

1) Adrian Kaliszewski 47,65

2) Maciej Olech 1:25,03

Rocznik 2003

1) Maciej Szpakut 56,18

2) Karol Skowroński 1:00,88

3) Mateusz Gęsiak 1:03.82

Rocznik 2002

1) Jakub Szczepański 36,90

2) Jan Szczerbowicz 44,89

3) Bartosz Kowalski 49,68

4) Mikołaj Kotkiewicz 56,19

5) Michał Pieńkowski 56,21

6) Jan Gołębiewski 1:04,25

Rocznik 2001

1) Witek Grzybowski 37,20

Rocznik 2000

1) Marcin Kubit 38,22

Rocznik 1999

1) Olgierd Kowalski 43,03

2) Marcin Welsand 44,36

3) Oskar Chołuj 48,55

4) Piotr Nowiński 49,87

5) Sebastian Szepliński 50,15

Rocznik 1998

1) Jakub Jaworski 32,68

Rocznik 1997

1) Kamil Chmielewski 43,12

Rocznik 1996

1) Karol Krajewski 34,42

50 grzbietowym dziewcząt

Rocznik 2004

1) Nikoleta Bergolc 49,42

2) Sylwia Rząp 51,53

3) Dagmara Wroniszewska 1:01,88

4) Natalia Cieszkowska 1:05,01

Rocznik 2003

1) Paulina Butryn 41,20

2) Zuzanna Kuskowska 46,31

3) Wiktoria Dumińska 46,91

Rocznik 2002

1) Ania Powązka 38,64

2) Malwina Żurawska 55,67

3) Maja Jarzębska 57,71

4) Amelia Kruk 59,09

Rocznik 2001

1) Natalia Rybczyńska 43,24

2) Magda Szeplińska 48,79

Rocznik 2000

1) Andżelika Łyczek 31,12

Rocznik 1999

1) Aleksandra Kowalska 32,87

Rocznik 1998

1) Kasia Jaworska 41,21

Rocznik 1997

1) Ilona Wisniewska 36,91

Rocznik 1995

1) Ewelina Rogowska 50,20

2) Anna Rogowska 50,72

50 grzbietowym chłopców

Rocznik 2004

1) Jakub Czupryn 44,16

2) Adrian Kaliszewski 44,56

3) Tomasz Murawski 49,99

4) Kamil Grzegorzewski 53,81

Rocznik 2003

1) Maciej Szpakut 50,64

2) Dominik Marlęga 56,59

3) Krystian Dłubisz 1:00,80

4) Mateusz Cichocki 1:10.06

5) Miłosz Skowyrski 54,53 dyskwalifikacja

Rocznik 2002

1) Michał Pieńkowski 52,12

2) Oskar Karwiński 57,56

3) Jakub Szczepkowski 1:09.34

Rocznik 2001

1) Mateusz Ludwiczak 43,68

Rocznik 2000

1) Bartosz Szczepański 33,14

2) Fabian Siemianowski 39,01

Rocznik 1999

1) Marcin Welsand 48,32

2) Kacper Jędrzejewski 50,24

3) Oskar Chołuj 54,71

50 motylkowym dziewcząt

Rocznik 2000

1) Andżelika Łyczek 32,12

Rocznik 1999

1) Ania Koronowska 35,30

50 motylkowym chłopców

Rocznik 2000

1) Max Kowalski 30,28

2) Marcin Kubit 33,54

PK Tymoteusz Łoboda rocznik 2005 – 51,62

PK Tomasz Murawski rocznik 2004 – 50,13

Sztafety Klasy 1-3

1) KSP

2) Sp6

3) Strzegowo

4) SP7

5) SP1

6) SP4

Sztafety klasy 4-6;

1) KSP

2) SP6

3) SP7

Sztafety gimnazjum

1) Gimnazjum Wyspianum

2) Gimnazjum nr 1

3) Gimnazum nr 2

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i ich nauczycielom i zapraszamy w maju na II turę trzeciej edycji Mławskiej Ligi Pływackiej

źródło: KS Płetwal Mława

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy