Już za tydzień od 19 stycznia dzieci i młodzież z Mazowsza rozpoczynają ferie zimowe. Tradycyjnie już Miejski Dom Kultury w Mławie przygotował propozycję dla dzieci, by umilić ten zimowy odpoczynek i zachęcić do kreatywnej zabawy i twórczego spędzenie wolnego czasu.

W tym roku proponujemy dzieciom zajęcia plastyczne i taneczne. Podczas zajęć plastycznych ich uczestnicy będą mogli nie tylko odkrywać swoje plastyczne talenty, ale także przygotują stroje i dekoracje do Balu Karnawałowego. Zajęcia taneczne – to doskonała okazja, by spożytkować energię, zadbać o kondycję i oczywiście przygotować balowe układy choreograficzne.

Bal karnawałowy odbędzie się 30 stycznia – nie zabraknie dobrej muzyki, konkursów, nagród i niespodzianek.

W czasie ferii zapraszamy również do Kina Kosmos na bajki animowane – wszystkie prezentujemy w technologii 3D. Do ceny biletu doliczyć należy koszt okularów (5zł). Jest to jednorazowy koszt i z okularów można korzystać przy kolejnych seansach 3D prezentowanych w naszym kinie.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w naszych zajęciach prosimy o zapisy (tel. 23 654 35 85) do dnia 18 stycznia 2015 r. . Dzieci mogą brać udział w pełnym bloku zajęciowym lub w wybranych zajęciach. Udział w nich jest bezpłatny.

Seanse kinowe o godzinie 12.00 są oczywiście dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Rodzice lub opiekunowie, którzy z dziećmi chcą się wybrać w ferie do kina na seanse o 12.00 również płacą za bilet 5 zł.

Szczegółowy harmonogram zajęć – w załączeniu. PROGRAM PDF

Źródło:MDK

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy