Policjanci zatrzymali 33-latka, który miał przy sobie woreczek z marihuaną. Podejrzany w przeszłości był już karany za posiadanie narkotyków. Teraz za popełnione przestępstwo będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

16 listopada 2014 około godziny 15.30 policjanci patrolujący teren dworca PKP w Działdowie zauważyli dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie na „obcych” numerach rejestracyjnych. Na widok przejeżdżających funkcjonariuszy zaczęli oni odwracać wzrok i zachowywać się, jakby chcieli coś ukryć. Policjanci postanowili to sprawdzić. W trakcie wykonywania czynności funkcjonariusze znaleźli przy jednym z mężczyzn woreczek foliowy z suszem roślinnym. Przeprowadzony test wykazał, że była to marihuana. Dariusz S. został przewieziony na komendę, gdzie przedstawiono mu zarzut posiadania narkotyków. Na zaostrzenie kary w tym przypadku wpłynie z pewnością fakt, że 33–latek dokonał tego czynu w warunkach recydywy, czyli powrotu do przestępstwa.

susz

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy