30.10.2014 roku około godziny 10.15 straż została wezwana do jednego z budynków mieszkalnych w Mławie przy ul. Lelewela, gdzie podejrzewano zatrucie tlenkiem węgla.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastępów straży stwierdzono, że w mieszkaniu na I piętrze znajduje się dwóch mężczyzn, którzy nie dawali oznak życia. Strażacy dokonali pomiarów stężenia tlenku węgla w pomieszczeniach, które wykazały jego obecność. Przewietrzono mieszkanie, następnie strażacy wraz z zespołem pogotowia ratunkowego podjęli czynności resuscytacyjne. Pomimo przeprowadzonej próby obecny na miejscu lekarz stwierdziła zgon dwóch mężczyzn w wieku 21 i 30 lat. Dochodzenie w sprawie przyczyn i okoliczności zdarzenia prowadzi Policja i Prokuratura. 
Sklep 
 
mł. bryg. Marek Augustynowicz

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy