Zarzut usiłowania zabójstwa 22-letniego mieszkańca Ciechanowa usłyszało dwóch mężczyzn zatrzymanych przez ciechanowskich policjantów. Sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zdecydował o ich aresztowaniu na 3 miesiące.

Do zdarzenia doszło 14 października w Ciechanowie. 35 oraz 19-latek są podejrzani o to, iż działając wspólnie i w porozumieniu w bezpośrednim zamiarze pozbawienia życia, zaatakowali 22-latka, powodując u niego liczne i poważne obrażenia ciała. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o pobiciu około godz. 22:40, na miejscu patrol policji zastał pokrzywdzonego, który ze względu na obrażenia ciała niezwłocznie został przewieziony do szpitala. Sprawcy przed przybyciem Policji zbiegli z miejsca zdarzenia. Policja ustala przebieg zdarzenia, materiał dowodowy zebrany przez funkcjonariuszy wystarczył by przedstawić mężczyznom zarzut usiłowania zabójstwa. Policjanci wspólnie z prokuratorem wystąpili z wnioskiem do sadu o tymczasowe aresztowanie 35 oraz 19-latka. Mężczyźni decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.
Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy