Znamy już kolejność nazwisk na listach do Rady Miasta Mława w Wyborach Samorządowych. Pierwsze miejsca wylosowało Prawo i Sprawiedliwość, a większość ostatnich miejsc w poszczególnych okręgach zajmują: Komitet Wyborczy Wyborców Moje Miasto Mława 2014 oraz Wspólnota Mławska. W wyborach do Rady Miasta Mława będzie tylko jedna karta do głosowania. Należy zaznaczyć X tylko przy jednym nazwisku. Postawienie dwóch krzyżyków lub więcej prowadzi do unieważnienia głosu.

16 listopada Wybory Samorządowe 2014 

Trzy komitety wyborcze wystawiły kandydatów na Burmistrza Miasta Mława:

KWW Moje Miasto Mława 2014 – Małgorzata Retkowska

KWW Prawo i Sprawiedliwość – Robert Maciej Jankowski

KWW S. Kowalewskiego – Sławomir Kowalewski

Lista kandydatów do Rady Miasta Mława w poszczególnych okręgach:

Okręg nr 1

1. Karol Windyga (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Marek Krzysztof Rzodkiewicz (KWW Platforma Obywatelska)

3. Roman Mirosław Chołuj (KWW Sojusz Lewicy Demokratycznej)

4. Andrzej Karpiński (KWW S.Kowalewskiego)

5. Ryszard Prusinowski (KWW Mława 2014)

6. Piotr Wilga (KWW Moje Miasto Mława 2014)

Okręg nr 2

1. Ewa Czajka (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Paweł Szczepański (KWW PO)

3. Mateusz Zabłocki (KWW SLD)

4. Halina Pszczółkowska (KWW S. Kowalewskiego)

5. Kazimierz Borowski (KWW Mława 2014)

6. Władysław Andrzej Mocek (KWW Moje Miasto Mława 2014)

Okręg nr 3

1. Wojciech Krajewski (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Marian Wilamowski (KWW S. Kowalewskiego)

3. Kazimierz Smoliński (KWW Mława 2014)

4. Grażyna Piwowarska (KWW Wspólnota Mławska)

Okręg nr 4

1. Jarosław Zadrożny (KWW S. Kowalewskiego)

2. Bartosz Budny (KWW Moje Miasto Mława 2014)

3. Dariusz Lampkowski (KWW Wspólnota Mławska)

Okręg nr 5 

1. Henryk Wrzyszcz (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Artur Paweł Dębski (KWW PO)

3. Jan Marek Wtulich (KWW SLD)

4. Teresa Szulc (KWW S. Kowalewskiego)

5. Henryk Kacprzak (KWW Moje Miasto Mława 2014)

Okręg nr 6

1. Janusz Lech Uniewicz (KWW SLD)

2. Agnieszka Pietrzak (KWW S. Kowalewskiego)

3. Lech Jerzy Prejs (KWW Mława 2014)

4. Alina Teresa Goliat (KWW Moje Miasto Mława 2014)

5. Mariusz Dziubiński (KWW Wspólnota Mławska)

Okręg nr 7

1. Leszek Ośliźlok (KWW S. Kowalewskiego)

2. Krzysztof Kwiatek (KWW Wspólnota Mławska)

3. Tadeusz Andrzej Stabach (KWW Moje Miasto Mława 2014)

Okręg nr 8 

1. Danuta Małgorzata Radzka (KWW PO)

2. Kazimierz Anczewski (KWW S. Kowalewskiego)

3. Jacek Sych (KWW Mława 2014)

4. Wiesław Moszczyński (KWW Moje Miasto Mława 2014)

Okręg nr 9

1. Joanna Bulińska (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Arkadiusz Dłubisz (KWW S. Kowalewskiego)

3. Olgierd Zimnowodzki (KWW Moje Miasto Mława 2014)

4. Paweł Sobotka (KWW Wspólnota Mławska)

5. Jarosław Valentino Krupiński (KWW Studnia Wody Oligoceńskiej przy Szpitalu)

Okręg nr 10

1. Patryk Fabisiak (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Monika Agnieszka Brzozowska (KWW S. Kowalewskiego)

3. Marek Andrzej Giełdowski (KWW Mława 2014)

Okręg nr 11

1. Waldemar H. Borowski (KWW SLD)

2. Daniela Bergolc (KWW S. Kowalewskiego)

3. Cezary Kądrzycki (KWW Mława 2014)

4. Łukasz Libudzki (KWW Moje Miasto Mława 2014)

Okręg nr 12

1. Robert Maciej Jankowski (KWW Prawo i Sprawiedliwość) Startuje również na Burmistrza Miasta Mława

2. Andrzej Lampkowski (KWW S. Kowalewskiego)

3. Krzysztof Wasiłowski (KWW Mława 2014)

4. Daniel Bojarski (KWW Moje Miasto Mława 2014)

Okręg nr 13

1. Andrzej Porzeziński (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Ziemowit Bohdan Leyko (KWW SLD)

3. Elżbieta Irena Rzodkiewicz (KWW S. Kowalewskiego)

4. Michał Zasina (KWW Moje Miasto Mława 2014)

Okręg nr 14

1. Marek Kiełbiński (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Przemysław Biegaj (KWW SLD)

3. Waldemar A. Łaszczych (KWW S. Kowalewskiego)

4. Piotr Jankowski (KWW Mława Postaw na Młodych)

5. Henryk Kazimierz Sławuta (KWW Mława 2014)

Okręg nr 15

1. Zdzisław Świniarski (KWW SLD)

2. Dariusz G. Dużmański (KWW S. Kowalewskiego)

3. Alan Borowski (KWW Mława Postaw na Młodych)

4. Piotr Olszewski (KWW Wspólnota Mławska)

Okręg nr 16

1. Ewa Pagórska (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Marcello Mądrzak (KWW SLD)

3. Justyna Stachowicz (KWW S. Kowalewskiego)

4. Janusz. S. Wojnarowski (KWW Mława 2014)

5. Henryk Dzięgielewski (KWW Moje Miasto Mława 2014)

6. Patryk Dąbrowski (KWW Młoda Mława)

Okręg nr 17

1. Leszek Bartkowski (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Paweł Brzezik (KWW S. Kowalewskiego)

3. Mirosław Dąbrowski (KWW Mława 2014)

4. Małgorzata Retkowska (KWW Moje Miasto Mława 2014) Startuje również na Burmistrza Miasta Mława

5. Michał Nowakowski (KWW MWS)

Okręg nr 18

1. Michał Pol (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Łukasz S. Zembrzycki (KWW SLD)

3. Bogumił D. Majewski (KWW S. Kowalewskiego)

4. Marta Kwiatkowska (KWW Mława Postaw na Młodych)

5. Dominika Rau (KWW Moje Miasto Mława 2014)

6. Jacek Kowalski (KWW Wspólnota Mławska)

Okręg nr 19

1. Mirosław Zbrzezny (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Anna K. Drozdowska (KWW SLD)

3. Joanna Tańska (KWW S. Kowalewskiego)

4. Sławomir S. Kołakowski (KWW Mława 2014)

5. Tomasz P. Gralewicz (KWW Wspólnota Mławska)

Okręg nr 20

1. Paweł Łukasik (KWW Prawo i Sprawiedliwość)

2. Paweł Staniszewski (KWW S. Kowalewskiego)

3. Janusz Wiśniewski (KWW Mława 2014)

4. Zdzisław Chmielewski (KWW Moje Miasto Mława 2014)

Okręg nr 21

1. Dariusz J. Tadrzyński (KWW S. Kowalewskiego)

2. Jerzy R. Rakowski (KWW Wspólnota Mławska)

Nr obwodu głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

1

Ulice: 30-lecia LWP, Abpa Antoniego Nowowiejskiego, Akacjowa, Aleja Marszałkowska, Brzozowa, Cmentarna, Działdowska, Dźwigowa, Krajewo, Instalatorów, Jasna,  LG Electronics, Napoleońska nr parzyste od nr 26 do końca, Nowa, Okrężna, Ostaszewskiego, Piekiełko, Podborna, Sosnowa, Studzieniec,  Zimnocha.

Głos można oddać w: Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 Szkoła Podstawowa   Nr 4 im. Haliny Rudnickiej w Mławie,  ul. Graniczna 39,06-500 Mława

2

Ulice: Adama Mickiewicza, Aleja Józefa Piłsudskiego od  nr 17 do końca, Bracka, Brukowa, Cicha, Graniczna, Henryka Pogorzelskiego, Kapliczna, Kościelna, ks. Mariana Marii Czechowskiej, Napoleońska nr nieparzyste od nr 27 do końca, Obrońców Mławy,  płk Leona Krajewskiego, Przemysłowa, Przyrynek, Rynkowa,  Sokalskiego.

Zespół Placówek Oświatowych N2 Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 2,  ul. Przyrynek 5, 06-500 Mława (wejście od ulicy Granicznej)

3

Ulice: Tekli Bądarzewskiej, Ceglana, Ciasna, Dworcowa, Fortepianowa, Gdyńska, Gitarowa, Grzybowa, Krótka, Ligi Obrony Kraju, Łączna, Majowa, Mała, Stanisława Moniuszki, Niecała, Niska, Smyczkowa, Stefana Batorego, Tadeusza Sygietyńskiego,  Karola Szymanowskiego, Turystyczna, Żuromińska, Żwirowa.

Zespół Placówek Oświatowych Nr 2 Miejskie Przedszkole Samorządowe   Nr 2,  ul. Przyrynek 5, 06-500 Mława

4

Ulice: Adama Bienia, Aleja Świętego Wojciecha, Batalionów Chłopskich, Bronisława Malinowskiego, Mariacka, Mazurska,     Józefa Leszczyńskiego, Kolejowa, Ordona,  Sportowa  od nr 14 do końca, Stanisława Anyszki, Tadeusza Kościuszki  nr nieparzyste, Wacława Szwejkowskiego, Zachodnia, Zdzisława Sadowskiego.

Zespół Szkół Nr 2  w Mławie, ul. Zuzanny Morawskiej 29B, 06-500 Mława

5

Ulice: Osiedle Książąt Mazowieckich bloki nr 9, 9A, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 32.

Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Mławie Szkoła Podstawowa   Nr 7 im. Zuzanny Morawskiej, ul. Ordona 14, 06-500 Mława (wejście na korytarz główny)

6

Ulice: Osiedle Książąt Mazowieckich bloki  nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 28, 29, 30, budynki    nr 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 7A.

Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Mławie Szkoła Podstawowa   Nr 7 im. Zuzanny Morawskiej, ul. Ordona 14, 06-500 Mława (wejście  do sali sportowej

7

Ulice: Aleja Józefa Piłsudskiego od nr 1  do nr 16B, Braci Gierymskich, Cypriana Kamila Norwida, Hanki Sawickiej, Jana Matejki, Janka Krasickiego, Joachima Lelewela,  Juliusza Słowackiego, Klonowa, Ludwika Waryńskiego, Stefana Roweckiego „Grota”,  Szarych Szeregów, Tadeusza Korzybskiego, Tadeusza Kościuszki nr parzyste,  Władysława Broniewskiego, Wojciecha Kossaka, Zuzanny Morawskiej, Związku Walki Młodych,  Zygmunta Krasińskiego.

Zespół Szkół Nr 1  w Mławie,  ul. Zuzanny Morawskiej 29, 06-500 Mława

8

Ulice: Anny Jagiellonki, Antoniego „Torfa” Załęskiego, Bolesława Prusa, Braci Koszutzkich, Fryderyka Chopina, gen. Franciszka Krajowskiego, Juliana Tuwima, Klickiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej Curie, Mikołaja Kopernika, Mrozowskiej, Nowoleśna, Olsztyńska, PCK, Romualda Traugutta, Stanisława Staszica, Staszewskiego.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Mławie, ul. Mikołaja Kopernika 38, 06-500 Mława(wejście główne)

9

Ulice: Ciechanowska, Chabrowa, gen. Józefa Bema, gen. Józefa Hallera, Jaśminowa, Konwaliowa, Makowa, Narcyzowa, Piechowskiego, Republiki Pińczowskiej, Romana Dmowskiego, Różana, Storczykowa, Szpitalna, Tulipanowa, Wincentego Witosa, Wojska Polskiego.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie, ul. Mikołaja Kopernika 38,06-500 Mława (wejście do „Olimpijki”)

10

Ulice: 20 Dywizji Piechoty WP, Biskupa Leona Wetmańskiego, dr Anny Dobrskiej, dr Michała Łojewskiego,  dr Józefa Witwickiego, Józefa Skrobińskiego, Górna, Kazimierza Pużaka, Majora Sergiusza Grudkowskiego, Napoleońska od nr 1do nr 25A, Ojca Bernarda Kryszkiewicza, Podgórna, Tadeusza Jasińskiego, Wincentego Rzymowskiego, Wiktora Altera, Wysoka.

Gimnazjum Nr 2 im. Józefa Ostaszewskiego w Mławie, ul. Henryka Pogorzelskiego 4, 06-500 Mława (wejście na salę sportową)

11

Ulice: Osiedle Młodych.

Gimnazjum Nr 2 im. Józefa Ostaszewskiego w Mławie, ul. Henryka Pogorzelskiego 4, 06-500 Mława (wejście główne)

12

Ulice: Bajkowa, Banku Miast, Bednarska – bez nr 6 i 8, Bursztynowa, gen. Władysława Andersa, Henryka Sienkiewicza od nr 45 do  końca, Hoża, Kręta, Miła, Piękna, Platynowa, Płocka od nr 57 do końca, Płońska, Podmiejska, Radosna, Srebrna, Strażacka, Szmaragdowa, Szreńska, Wesoła, Wiejska, Złota.

Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 w Mławie Miejskie Przedszkole Samorządowe Nr 3 im Jana Brzechwy, ul. Hoża 6, 06-500 Mława

13

Ulice: Bednarska nr 6 i 8, Henryka Sienkiewicza od nr 1 do nr 44A, bloki   nr  2/13, 3/13, 4/13, 11/13, 12/13, 13/13, 16/13 – bez bloków  nr 1/13, 5/13, 7/13, 8/13, 9/13, 10/13, Powstańców Styczniowych, Spółdzielcza.

Gimnazjum Nr 1  im. Mikołaja Kopernika  w Mławie ul. Sportowa 1, 06-500 Mława (wejście główne od ulicy Sportowej)

14

Ulice: Bagno, Długa, Henryka Sienkiewicza bloki nr 1/13, 5/13, 7/13, 8/13, 9/13,10/13, Sportowa od nr 1 do nr 13, Stanisława Wyspiańskiego, Spichrzowa.

Gimnazjum Nr 1 im. Mikołaja Kopernika  w Mławie ul. Sportowa 1, 06-500 Mława (wejście do sali sportowej od ul. Bagno)

15

Ulice: 18 Stycznia, 3 Maja, Bolesława Chrobrego, Gabriela Narutowicza  nr parzyste od nr 2 do nr 8, Jaroszyka, Leśna,  Misjonarska, Parkowa,  Pl. 1 Maja, Pl. 3 Maja,  Promyk, Sądowa, Stary Rynek, Stefana Żeromskiego, Wąska, Wigury, Willowa, Władysława Stanisława Reymonta, Żwirki.

I Liceum Ogólnokształcące w Mławie, ul. Wyspiańskiego 1, 06-500 Mława

16

Ulice: Alfreda Kleniewskiego, Armii Krajowej, Dobra, Ignacego Jana Paderewskiego, Janusza Korczaka, kardynała Stefana Wyszyńskiego, Księcia Maciusia I, Misia Puchatka, Narodowych Sił Zbrojnych,  o. Honoriusza Kowalczyka,  płk Franciszka Dudzińskiego, płk Jana Karcza, Powstańców Wielkopolskich,  prof. Ryszarda Bagińskiego, Słoneczna, Wójtostwo.

Szkoła Podstawowa  Nr 6  im. Kornela Makuszyńskiego  w Mławie, ul. Żołnierzy 80PP 4,06-500 Mława

17

Ulice: gen. Stanisława Maczka,   gen. Władysława Sikorskiego, ks. Piotra Skargi, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa,   mjr Henryka Sucharskiego,  mjr Hubala, Padlewskiego, płk Lawicz-Liszki, płk Stanisława Fedorczyka, Spokojna, Szkolna, Wasiłowskiego, Windycka, Wymyślin, Żołnierzy 80 Pułku Piechoty.

Szkoła Podstawowa  Nr 6  im. Kornela Makuszyńskiego  w Mławie, ul. Żołnierzy 80PP 4,06-500 Mława (wejście  od ul.  Szkolnej)

18

Ulice: Dzierzgowska, Gabriela Narutowicza nr nieparzyste, Handlowa, Jana Kochanowskiego, Mikołaja Reja, Polna, Poświętna, Rzęgnowska,  Targowa, Zacisze, Żytnia.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie, ul. Narutowicza 6, 06-500 Mława

19

Ulice: Bukowa, Cegielnia, Daleka, Gabriela Narutowicza nr parzyste od nr 10 do nr 24, Gliniana, Maksymiliana Marii Kolbe, Malinowa, Nowowiejska, Okólna, Piaskowa, Poziomkowa, Rybacka,   Wacława Grabowskiego „Puszczyka”, Wałowa, Warszawska   nr nieparzyste od nr 95 do końca,  nr parzyste  od nr 70  do końca, W. i E. Chądzyńskich, Wiśniowa, Żabieniec.

Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 Miejskie Przedszkole Samorządowe  nr 1  im. Marii Konopnickiej w Mławie, ul. Warszawska 52, 06-500 Mlawa (wejście do przedszkola)

20

Ulice: Browarna, Grzebskiego nr nieparzyste – bez bloków nr 1, 1A, 1B, Jerzego Mandyća, Jesionowa, Krucza, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Nadrzeczna, Ogrodowa, Olesin, Olszynowa, Osiedlowa, Powstania Warszawskiego, Sadowa, Smolarnia, Świerkowa, Warszawska nr nieparzyste od nr 1 do nr 93,  nr parzyste  od nr 2 do nr 68, Zabrody.

Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 1  im. Marii Konopnickiej w Mławie, ul. Warszawska 52, 06-500 Mlawa (wejście na salę sportową)

21

Ulice: Grzebskiego nr parzyste oraz bloki nr 1, 1A, 1B, Płocka od  nr 1 do nr 56, Szewska, Zduńska.

Miejski Dom Kultury w Mławie, ul. Stary Rynek 13, 06-500 Mława

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy