Jeszcze tylko do końca tygodnia można składać prace plastyczne na konkurs „Świąteczna kartka od Burmistrza”. Zachęcamy przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału.

Celem konkursu jest promocja twórczości mławskich dzieci i młodzieży poprzez wybranie 8 kartek świątecznych przygotowanych przez uczniów z mławskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi od Przewodniczącego Rady Miasta Mława, Burmistrza Miasta Mława oraz mieszkańców.

Uczestnikami konkursu mogą być:

  • dzieci w wieku przedszkolnym
  • uczniowie szkół podstawowych klas I – III
  • uczniowie szkół podstawowych klas IV – VI
  • uczniowie gimnazjów

W I etapie wewnętrzna komisji placówki oświatowej wybierze nie więcej niż 20 najlepszych prac spośród uczniów i przekaże je do II etapu. Termin przekazania prac do Urzędu to 8 listopada.

W II etapie, komisja powołana przez Burmistrza Miasta Mława, wybierze 8 najlepszych kartek.

Projekt kartki świąteczno – noworocznej powinien być wykonany dowolną techniką plastyczną, w płaskiej formie, umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego oraz druk. Mile widziany jest akcent mławski.

Nagrodami w konkursie będzie druk w 100 egzemplarzach każdej wygranej propozycji karki świątecznej oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi od Przewodniczącego Rady Miasta Mława, Burmistrza Miasta Mława oraz mieszkańców wraz z podaniem imienia, nazwiska i szkoły zwycięzcy oraz upominki rzeczowe.

W załączeniu regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy