Policjanci  z Ciechanowa i Wałcza ocalili dwóch mężczyzn, przez kilka godzin ciężko pracowali, by ustalić miejsce ich pobytu, o północy akcja została zakończona sukcesem.
Wczoraj po południu policja w Ciechanowie otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 23 latka z Ciechanowa, który nie dotarł do pracy na godzinę 14:00. Siostra składająca zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny poinformowała policję , że weszła na konto GG swojego brata i tam wyczytała, że kontaktował się przez internet  z mężczyzną o imieniu Rafał, który rzekomo zamieszkuje w Szczecinie . Z ich korespondencji dowiedziała się, że chcą razem popełnić samobójstwo. Telefon zaginionego milczał. Profesjonalna współpraca i fachowo pozyskane informacje doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu mężczyzn. O północy policjanci z Wałcza weszli do domu w miejscowości Rutki gdzie znaleźli obu mężczyzn będących pod działaniem substancji psychoaktywnych. Desperaci nie zdążyli podjąć próby samobójczej.

podinsp. Leszek Goździewski
KPP Ciechanów

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy