Płońscy „kryminalni” podczas przeszukania, w mieszkaniu 24-letniego mieszkańca gm. Płońsk znaleźli kilkanaście torebek z marihuaną. Sprawa ma związek z zatrzymanymi poprzedniej nocy mężczyznami, przewożącymi krzaki marihuany w bagażniku forda. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

W miniony wtorek, w godzinach przedpołudniowych, w czasie przeszukania mieszkania 24-letniego mieszkańca gm. Płońsk, płońscy „kryminalni” znaleźli środki odurzające. Do tego mężczyzny doprowadził ich trop  „bagażnika pełnego marihuany” ujawnionego w nocy z 30.09/01.10.2013 r.

Słoiki

Susz z konopi indyjskich przechowywany był przez 24-latka w słoikach i torebkach strunowych. W mieszkaniu znaleziono również nasiona, które najprawdopodobniej miały posłużyć do uprawy kolejnych roślin. Zabezpieczono także  znalezione na miejscu pieniądze w kwocie 1060 zł. Szacowana wartość czarnorynkowa znalezionych środków odurzających to około 1440 zł. Mężczyzna  miał powiązania  z zatrzymanymi wcześniej młodzieńcami, przewożącymi krzaki marihuany w bagażniku forda.

24-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Niedługo stanie przed sądem.

30 września Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Płońsku w czasie kontroli drogowej, w bagażniku samochodu osobowego marki ford znaleźli worek z krzakami marihuany i susz roślinny.  Trzech młodych mężczyzn poruszających się tym pojazdem zostało zatrzymanych.

Minionej nocy, około godz. 1.30 policjanci ruchu drogowego z KPP w Płońsku, zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki ford. Pojazdem poruszało się trzech młodych mężczyzn – 21-letnich mieszkańców Płońska i gm. Płońsk. Ich nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów. W trakcie kontroli zawartości bagażnika forda, funkcjonariusze ujawnili worek z kilkunastoma krzakami marihuany i znaczną ilością suszu roślinnego.

Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Pojazd marki ford, którym poruszali się mężczyźni zabezpieczono do dalszych badań.

O dalszych losach zatrzymanych mężczyzn zdecyduje Prokurator i Sąd Rejonowy w Płońsku.

Bagażnik pełen marihuany

Źródło:KPP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy