W dniach od 22 do 23 czerwca 2013 r. w Kantorze Młyńskim pod Strzegowem odbyły się „Dni Strzegowa. Była to piętnasta z kolei impreza z cyklu „Powiat Mławski Stolicą Kultury Mazowsza 2013”.

Na tej dwudniowej imprezie zaprezentowali się młodzi artyści ze Strzegowa oraz zaproszone zespoły.  Między innymi występowały zespoły „Next” i „Kaczki z Nowej Paczki”. Pierwszy z tych zespołów przygrywał uczestnikom sobotniej dyskoteki.

Dni Strzegowa

Organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji takie jak: piknik ekologiczny, atrakcje strażackie dla dzieci, inscenizacje świętojańskie oraz pokaz latających lampionów. Odbyły się konkursy dla dzieci i młodzieży m.in. konkurs na najpiękniejszy wianek świętojański. Imprezę prowadził Wojciech Gęsicki, znany ciechanowski kompozytor, autor tekstów i konferansjer.

Dni Strzegowa1

Profesjonalna oprawa, wiele interesujących i różnorodnych atrakcji oraz  sprzyjająca pogoda sprawiły, że kolejne Dni Strzegowa można zaliczyć do udanych czego dowodem była wysoka frekwencja.

Dni Strzegowa2

Źródło: Starostwo

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy