31 lipca 2011 r. w godzinach 18.00-20.30 odbył się „Wieczór poetyckich westchnień” w amfiteatrze parku miejskiego. Impreza zorganizowana została przez Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej. Tematyka wieczoru odbywała się pod hasłem: „Miłość”. Poeci przybyli z kilku miast: m.in. Gdańska Działdowa, Przasnysza, Ciechanowa, Mławy. Gościem specjalnym imprezy była Gabriela Szubstarska z Gdańska.

 

 

 

Pozostałe części od 4 – 33 dostępne na stronie: http://mlawainfo.pl.wrzuta.pl/

W przerwach czas słuchaczom umilał duet akordeonowy w składzie: Konrad Kuzkowski i Maciej Kacprzak oraz gitarzysta Jacek Mianowski.

Imprezie towarzyszyła również wystawa prac malarskich oraz zdjęć sekcji fotograficznej działającej przy ZTZZ. Wieczór poprowadził Janusz Dębski wraz z Jarosławem Trześniewskim-Kwietniem. Gościem specjalnym wieczoru była Gabriela Szubstarska z Gdańska. Zapraszamy do wysłuchania relacji.

Fotorelacja:

 

 

 

 

 

 

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy