Ciechanowski dzielnicowy potrzebował tylko godziny, by odnaleźć zaginionego 59-latka. Policjanta w miejsce, gdzie przebywał mężczyzna doprowadziły ślady pozostawione na trawie.

Wczoraj policja z Ciechanowa otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 59-letniego mieszkańca gminy Opinogóra. Z informacji przekazanych przez rodzinę zaginionego wynikało, że ostatni raz mężczyzna był widziany 16 maja wieczorem. Na miejsce skierowano dzielnicowego, który dość szybko wytypował miejsce, w którym może przebywać zaginiony mężczyzna.

W niedostępny dla radiowozu teren kompleksu leśnego na granicy powiatów ciechanowskiego i przasnyskiego dzielnicowy udał się pieszo wraz z członkiem rodziny zaginionego. Na trawie, w pobliżu jednej z opuszczonych posesji, dostrzegł świeże ślady prowadzące do budynku gospodarczego. Wewnątrz funkcjonariusz odnalazł zaginionego mężczyznę. Według ustaleń mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Na miejsce wezwano także karetkę pogotowia, która przewiozła 59-latka do szpitala.

Autor: podinsp. Leszek Goździewski/RJ

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy