Nieaktualne został zatrzymany. Komenda Powiatowa Policji w Płońsku, na podstawie postanowienia Prokuratury Rejonowej w Płońsku o poszukiwaniu podejrzanego listem gończym, publikuje wizerunek poszukiwanego za przestępstwo czynnej napaści na funkcjonariusza Policji.

Trwają intensywne poszukiwania mężczyzny, który w czwartek (7 marca) na drodze krajowej nr 7 w powiecie płońskim dokonał czynnej napaści na funkcjonariuszu Policji. Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji wyznaczył nagrodę w kwocie 10 tysięcy złotych za przekazanie informacji o miejscu aktualnego pobytu Zbigniewa Czaplickiego poszukiwanego w tej sprawie na podstawie listu gończego.

Zbigniew Cz. s. Zdzisława

ur.28.02.1975r.

Na stałe zameldowany w Wielbarku woj. warmińsko – mazurskie

Wymieniony podejrzany jest o to, że w czwartek (07.03.br.), w celu zmuszenia funkcjonariusza Policji do zaniechania przeprowadzenia czynności służbowej dokonał czynnej napaści na tego funkcjonariusza w ten sposób, że oddał do niego strzał z broni palnej posiadanej bez wymaganego zezwolenia, a następnie usiłował potrącić go kierowanym przez siebie pojazdem.

Poszukiwany może posiadać przy sobie broń. W przypadku napotkania poszukiwanego należy niezwłocznie powiadomić Policję i zachować ostrożność.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu Zbigniewa Czaplickiego proszone są o pilne przekazanie informacji  – kontakt:

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Płońsku – 23-662-15-00

Dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu – 48-345-24-44

Numery alarmowe Policji – 997, 112.

Informacje można przekazać anonimowo. 

Za pomoc w ukrywaniu się poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi odpowiedzialność karna.

Źródło:KWP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy