Pomimo policyjnych apeli, jak do tej pory nie zgłosił się żaden świadek tragicznego wypadku, do którego doszło w pobliżu skrzyżowania ulic Kopernika i PCK w Mławie, 30 grudnia 2012 r., około godz. 20:30.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji i prokuratury, tuż przed wypadkiem, nieznany kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie ustępował pieszym pierwszeństwa na przejściu. W chwilę później kierujący samochodem marki BMW potrącił dwoje pieszych, przechodzących przez to przejście. Policja prosi  świadka – kierowcę samochodu osobowego, który zatrzymał się przed przejściem tuż przed wypadkiem, o kontakt z tutejszą policją lub prokuraturą. Sprawdzany jest każdy szczegół tego tragicznego  zdarzenia. Kierowca bmw  przebywa w areszcie.
Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt pod numerami telefonów 23 654 72 39, 23 654 72 03 lub 997/ 112.

Źródło: mł. asp. Anna Gorczewska

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Jeden komentarz

  • Odpowiedz
    Laura
    9 stycznia 2013

    policja powinna działać na miejscu wypadku!!!! Szukać bezpośrednich świadków. Dalej niczego się nie uczą….