Policjanci z Posterunku w Rybnie wyjaśniają okoliczności pogryzienia przez trzy psy 18-letniej mieszkanki miejscowości Rumian gm. Rybno. Dziewczyna została zaatakowana przez zwierzęta, gdy wracała ze szkoły do domu. Nastolatka z głębokimi ranami szarpanymi nóg, rąk, głowy oraz powierzchownymi klatki piersiowej trafiła do szpitala w Działdowie.

W miniony piątek kilka minut po godzinie 17.00 oficer dyżurny działdowskiej policji został poinformowany o pogryzieniu przez psy 18-letniej dziewczyny. Do zdarzenia miało dojść kilka minut wcześniej w miejscowości Rumian gm. Rybno. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że 57- letni mężczyzna zaganiał konie do stajni przy pomocy trzech psów. Gdy konie znalazły się w stajni, mężczyzna postanowił wypuścić jeszcze kolejne dwa psy i wyprowadzić je na spacer. Gdy był zajęty ich wypuszczaniem, będące już wcześniej na luzie psy, które biegały po terenie nie ogrodzonej posesji zaatakowały idącą drogą 18-letnią dziewczynę, która wracała ze szkoły do domu. W wyniku pogryzienia nastolatka z głębokimi ranami szarpanymi nóg, rąk, głowy oraz powierzchownymi klatki piersiowej trafiła do działdowskiego szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Właściciel psów był trzeźwy. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że psy nie posiadają aktualnych szczepień. Policjanci z Posterunku Policji Rybnie wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Źródło:KWP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy