Grupie Zalewski Patrol Kraszewo udało się 6 stycznia 2013 r. o godz.00.30 odnaleźć osobę bezdomną, która spała na klatce schodowej. Jest to człowiek znany patrolowi odmówił wielokrotnie wyjazdu do ośrodka. Przekazaliśmy ciepłą odzież oraz kanapki, które zostały zrobione z produktów zebranych w ramach akcji „Kanapka i Kanapa”, która była organizowana w VIII Kampanii Białych Serc.

Ten człowiek był „monitorowany” do godz. 5.00 przez Grupę Zalewski Patrol Kraszewo. O miejscu przebywania tego człowieka powiadomiliśmy także Komendę Powiatową Policji w Mławie.

Grupa Zalewski Patrol ponownie zwraca się z apelem do mieszkańców Mławy i powiatu mławskiego o zgłaszanie miejsc przebywania osób bezdomnych.Można to zrobić pisząc do nas na adres: patrolszuka@wp.pl lub wysyłając sms na numer 512 908 013-oddzwonimy! Za wszystkie dotychczasowe informacje przekazane patrolowi bardzo dziękujemy!

Mimo krótkotrwałego polepszenia pogody nie bądźmy obojętni wobec ludzi bezdomnych. Zwracajmy uwagę na miejsca przebywania osób bezdomnych. Od kilku dni za reklamą marketu kredytowego przy dworcu PKS  w Mławie koczował człowiek bezdomny.

Źródło: Zalewski Patrol

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy