Trwa postępowanie policji i prokuratury w sprawie tragicznego potrącenia pieszych na ul. Kopernika w Mławie. Podejrzany o spowodowanie tego wypadku kierowca został aresztowany. Policja apeluje do świadków wypadku o niezwłoczny kontakt.

Do zdarzenia doszło 30.12.2012 r., około godz. 20:30 na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania ulic Kopernika i PCK. Jak wynika ze wstępnych ustaleń , kierujący samochodem marki BMW 26- letni mieszkaniec  Mławy potrącił dwoje przechodzących przez przejście pieszych, 18 –letnią mieszkankę pow. mławskiego i 22- letniego mieszkańca Mławy. 18- letnia dziewczyna po akcji reanimacyjnej zmarła w szpitalu. Mężczyzna, z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Warszawie.
4 stycznia br., decyzją Sądu Rejonowego  w Mławie 26- letni kierowca bmw  został aresztowany na 3 miesiące. Trwają czynności policji i prokuratury. Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt pod numerami telefonów 23 654 72 39,  23 654 72 03 lub 997/ 112.

Źródło: mł. asp. Anna Gorczewska

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

2 Komentarze

 • Odpowiedz
  Czekający
  5 stycznia 2013

  módl sie abyś dostał dożywocie…

 • Odpowiedz
  Mławianin
  5 stycznia 2013

  Zapłaci,odsiedzi trzy miesiące i dostanie zawiasy. Taka jest rzeczywistość. Powinien dla przykładu dostać porządną karę tak aby reszta pomyślała i ze swoimi pseudo zdolnościami pojechała sobie na tor… tak,tak panie nowo bogadzki.