Po świątecznej przerwie do zmagań wrócili zawodnicy Amatorskiej Ligi Futsalu. Bez porażki pozostaje nadal  drużyna Urzędu Miasta. Tym razem pewnie pokonali LG 5:0.

Łupem bramkowym podzielili się Szymon Chmielewski i Piotr Król po dwie bramki, jedno trafienie dołożył Piotrek Sulewski. Pewnie prowadzą w tabeli. W kuluarach mówi się, że to efekt dobrego kalendarza spotkań. Czy tak jest faktycznie  okaże się wkrótce.

Salon Meblowy ,,Bartek’’ odniósł pierwsze zwycięstwo w lidze. W meczu z Gminą Wiśniewo zwyciężył 4:1. Grzegorz Kowalczyk dwie, Sławek Wodowski i Kamil Szostakowski po jednej bramce strzelili dla Bartka, trafienie honorowe dla Wiśniewa zaliczył Daniel Świderski.

Na fotel wicelidera po zwycięstwie na Twardymi Psychicznie Fc  6:0, wskoczył przasnyski  Gramax.

Gole zdobywali  Rafał Sobierajski dwa, po jednym Radek Łukasiak, Robert Anrychowski, Tomasz Filipowicz i jedno trafienie samobójcze.

Również ze zwycięstwa po raz pierwszy cieszyli się zawodnicy OKM. Po zaciętym meczu i bramce w samej końcówce wygrali w stosunku 2:1 z Marco. Strzelcy bramek to najskuteczniejsi w swoich ekipach Szymon Tkaczyk dla OKM dwie i Zbyszek Bukowski –Marco jedna.

Remisem 1:1 zakończyło się szlagierowo zapowiadające się spotkanie FC Warszawska- Oldboy.

Emocje towarzyszyły do samego końca. Oldboje prowadzili po trafieniu Mariusza Walczaka, mieli nawet rzut karny na 2:0, przestrzelony przez Andrzeja Karpińskiego, grali przez ostatnią minutę w przewadze, na koniec musieli się zadowolić jednym punktem, który dla  Warszawskiej uratował Krzysiek Osiecki.

Nie doszło do skutku spotkanie Joker –Automatic. Odbędzie się w innym terminie.

Oto zapowiedź V kolejki  – 10.01.2013

  • OKM- FC WARSZAWSKA
  • TWARDZI PSYCHICZNIE FC- MARCO
  • AUTOMATIC- GRAMAX PRZASNYSZ
  • LG MŁAWA- JOKER
  • GMINA WIŚNIEWO –URZĄD MIASTA
  • OLDBOY- SM ,,BARTEK’’

Źródło:MOSiR

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy