Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Działdowa. 24-letni Artur B. oraz 27-letni Damian B. włamali się do pomieszczeń biurowych tartaku w Działdowie. Skradli dwie piły spalinowe oraz 10 pilników do ostrzenia łańcuchów o wartości prawie 2400 złotych. Po godzinie od momentu zgłoszenia zdarzenia, policjanci ustalili i zatrzymali podejrzanych oraz odzyskali skradzione mienie. Teraz obydwaj staną przed sądem.

W miniony poniedziałek kilka minut przed godziną 9.00 oficer dyżurny policji został poinformowany o włamaniu do pomieszczeń biurowych tartaku przy ul. Przemysłowej w Działdowie. Ze zgłoszenia wynikało, że do zdarzenia miało dojść minionej nocy. Skradziono dwie piły spalinowe oraz 10 pilników do ostrzenia łańcuchów o wartości prawie 2400 złotych. Sprawą natychmiast zajęli się działdowscy kryminalni. Po godzinie od momentu zgłoszenia zdarzenia, funkcjonariusze ustalili i zatrzymali podejrzanych. Policjanci odzyskali także skradzione mienie. 24-letni Artur B. oraz starszy od niego o trzy lata Damian B. mieszkańcy Działdowa, zostali doprowadzeni do komendy Policji. Tego samego dnia policjanci na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili im zarzuty popełnienia przestępstwa. Mężczyźni nie kwestionowali swojej winy. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy