Jak co roku Burmistrz Miasta Mława ogłasza konkurs „Świąteczna kartka od Burmistrza”, którego celem jest promocja twórczości mławskich dzieci i młodzieży oraz wybranie 8 najlepszych kartek świątecznych przygotowanych przez uczniów z mławskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno–noworocznymi.

Uczestnik konkursu powinien dostarczyć projekt kartki świąteczno – noworocznej wykonanej dowolną techniką plastyczną, w formie płaskiej, umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego oraz druk (mile widziany akcent mławski).

Prace z kartami zgłoszeniowymi należy dostarczyć do Urzędu Miasta Mława, Wydział Promocji, ul. Padlewskiego 13 w nieprzekraczalnym terminie do 9 listopada 2012 r.

Nagrodą jest druk w 100 egzemplarzach każdej wygranej karki świątecznej oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi oraz upominki rzeczowe.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. W załączeniu regulamin oraz karta zgłoszeniowa.

Regulamin

Źródło:mlawa.pl

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy