Nad ranem około godziny 6.00 w dniu 22 sierpnia (poniedziałek) Filip Dymkowski wyszedł z mieszkania na warszawskim Ursynowie i już do niego nie wrócił.

Nikomu nic nie powiedział, nie zostawił żadnej wiadomości. Znaki szczególne tatuaż Batmana na karku, na łopatce tatuaż oraz długa blizna po operacji. Ostatni raz widziany był przy sklepie spożywczym na ulicy Kazury niedaleko góry „Kazurówki”. Filip nie wziął ze sobą portfela z dokumentami ani telefonu.

WCZORAJ WIDZIANY BYŁ RÓWNIEŻ W PRZASNYSZU! (FILIP BYL WIDZANY OSTATNI RAZ W PRZASNYSZU, PROSIMY MIESZKANCOW PRZASNYSZA I OKOLICZNYCH MIAST (MLAWA, CIECHANOW, MAKOW MAZOWIECKI, CHORZELE, OSTROLEKA, SZCZYTNO, NIDZICA, OLSZTYNEK, OSTRODA, ELBLAG, OLSZTYN) O ROZWIESZANIE WSZEDZIE GDZIE TO MOZLIWE PLAKATOW (PRZYSTANKI, STACJE PKS I PKP, KOSCIOLY, SZKOLY, SKLEPY SPOZYWCZE I MONOPOLOWE, SKLEPY NOCNE, SZPITALE, PRZYCHODNIE, HOTELE, MOTELE, OSRODKI POMOCY, PUBY, BARY, DYSKOTEKI, STACJE BENZYNOWE). LICZYMY NA WASZA POMOC!!

Był lekko ubrany, ponieważ z mieszkania nie wziął ubrań poza tymi, w których był nie zginęła też żadna torba ani wartościowa rzecz.
Filip miał na sobie zieloną bluzę z kapturem Electric i niebieskie spodenki koszykarskie z pomarańczowym lampasem. Filip ma 28 lat.Ktokolwiek widział Filipa Dymkowskiego proszony jest o kontakt 501-702-211. (Łukasz Dymkowski Brat).

Wydawca oraz Redaktor portalu MlawaInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna

Brak komentarzy